Spor Tutkunları İçin Çim Zemin ve Halı Saha Futbol Ayakkabıları

 

Spor dalları içerisinde en çok izlenen, takip edilen ve yapılan spor dalı hiç şüphesiz futboldur. Hem de yapılan araştırmaya göre dünya geneli nüfusunun yarısına yakını kendisini bir futbol izleyicisi aynı zamanda oynayıcısı olarak tanımlamaktadır.

Futbol elbette ki sadece önüne top alıp koşturmak, vurmak veya atmaktan ibaret değildir. Futbol oynayanlar tarafından öncelikle kendilerine uygun, konforlu ve kalite standartları çerçevesinde futbol ayakkabıları seçilmelidir.

Futbol İle İlgili Her Detayı Sizin İçin Düşünen Korayspor

Daha sonra forma, top, eşofman tercihlerini yaparak futbolu rahat ve tam manası ile spor olarak oynamalıdır. Futbol ayakkabıları futbol oynamanın en önemli aktörü olması sebebi ile taşıması gereken özellikler şunlardır;

 • Gerçek çim sahada oynanacak futbol için dayanıklı dış tabanı olan bir ayakabı olmalıdır ki sert zemine direnç gösterebilmelidir.
 • Suni çim sahada çivili kauçuk tabana sahip ayakkabılar tercih edilmelidir ki yere basarken ortaya çıkacak olan şoku emebilsin.
 • Düz bir yüzeye sahip kapalı saha zeminleri için ise yumuşak ve düz dış taban gerektirir.
 • Agresif hareketlerin sergilendiği pozisyonlar için sakatlanma riskine karşın bileğe tam destek sağlayan yüksek kesimli modeller gerekirken, hareket özgürlüğü isteyen hız ve çeviklik gerektiren pozisyonlar için ise düşük kesimli modeller gerekmektedir.

İşte zikredilen bu ve bundan daha fazla özellikleri içeren modellerin bulunduğu tek firma Korayspor olup tek sportif alışveris sitesi ise korayspor.com dur.

Korayspor ve Korayspor.com Sitesinde Bulunan Çim Zemin ve Halı Saha Kramponları

34 yılı aşkın perakendecilik ve başarılı bir sektör anlayışı ile ekibine takım ruhunu benimseten firma 1983 yılında Bursa’da kurulmuş olup 2017 yılında Korayspor mağazaları 9.2 milyon tüketici tarafından ziyaret edilmiştir. 2005 yılında www.korayspor.com Türkiye’nin ilk spor online alışveriş sitesi ile tüm dünyaya sesini duyurmuştur. Nike, Adidas, Puma, Joma, Mizuno, New Balance, Lescon, Lotto gibi dünyanın en kaliteli spor ayakkabı ağını Korayspor çatısı altında toplayan firma sayesinde futbol ayakkabıları futbolseverler ile buluşmuştur.

Erkek, kadın, çocuk demeden her yaş ve gruptaki insana hitap eden firmanın alışveriş sitesinden futbol ayakkabıları seçimi yapılırken marka tercihi, teknik görev alanı, zemin çeşidi, oyuncu mevkii ve koleksiyon ismi gibi birçok alanda detaylı olarak seçim yapma ayrıcalığı sunulmuştur.

Aynı zamanda ucuzdan pahalıya, pahalıdan ucuza, A’dan Z’ye, Z’den A’ya, eskiden yeniye, yeniden eskiye, indirime göre artan, indirime göre azalan, en çok satanlar ve değerlendirme puanı seçenekleri ile müşterilerine her türlü kriteri önüne sunarak en verimli futbol ayakkabısı ve krampon alışverişi imkanı sunulmuştur.

Futbola Dair Her Türden Ürün İçin Korayspor Hizmetinizdedir

Futbol ile ilgili A’ dan Z’ye bütün ihtiyaçların karşılanma olanağını sunan Korayspor sayesinde dünyaca ünlü futbol takımlarının ve futbolcularının özel koleksiyon ürünlerine de ulaşma imkanı olmaktadır.

Çim saha kramponu modellerinin yumuşak zemindeki dayanıklılığı, doğal yapısı, rahatlığı, uzun ömürlü olması; halı saha kramponu modellerinin ise sert zemindeki dayanıklılığı, doğal yapısı, rahatlığı, uzun ömürlü olması ürünlerin aşağıda sıraladığımız özelliklerinden dolayıdır;

 • Topuktan buruna kadar dokulu olan yumuşak sentetik malzeme,
 • Ayak tarağında Nike Aerotrak bölgesi bulunan çok yönlü çoklu zemin plakası,
 • Hafif yastıklama sağlayan taban astarı,
 • Topuktan buruna kadar uzanan mikro doku,
 • Yumuşak sentetik malzeme ve Dynamic Fit özellikli bileğin ayağı ikinci bir ten gibi sarması,
 • Dokulu sentetik derinin sunduğu teması, çok yönlü tutuş sağlayan kavrayıcı kauçuk dış tabanlar,
 • İç tabanlarının NikeGrip teknoloji olması,
 • Açılı çiviler ile daha sert yeni gövdeyle birleşerek her adımda daha iyi hızlanmayı sağlaması,
 • Yumuşak ve kaliteli kanguru derileri, dikişsiz yapıları ile benzersiz bir his sunması,

gibi eşi benzeri olmayan özelliklere sahip krampon modellerinin bulunduğu tek adrestir Korayspor.

 

 

 

 

About admin

Check Also

Domenec Torrent’ten istifa ve tazminat sorusuna yanıt

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig’in 35’inci haftasında evinde Demir Grup Sivasspor’a 3-2 mağlup oldu. Karşılaşma …

https://flashaberlerim.com/ https://habercadde.com/